У Європі почали продавати Audi A5

У Європі почали продавати Audi A5

Базова вартість автомобіля в кузові “спортбек” становить 34,2 тисячі євро, ціна на “заряджену” версію купе – S5 – доходитьдо 58,5 тисячі євро. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на представників автовиробника.

 

За словами представників Audi, в даний час A5 є однією з головних моделей на європейському ринку – поряд з автомобілями Audi A4 і Q5.Оновлені Audi A5 отримали новий передній бампер з збільшеними повітрозабірниками, а також змінену решітку радіатора іінші фари головного світла. Незважаючи на зміни, габаритні розміри автомобіля практично не змінилися.

У лінійці двигунів оновленого A5 – три бензинових і чотири дизельних мотора потужністю від 170 до 272 кінських сил. Вонибудуть пропонуватися для всіх кузовів моделі – купе, спортбека і родстера. “Заряджені” версії купе і кабріолета A5отримали трилітровий шестициліндровий двигун потужністю 333 кінські сили.

  • PefRitseins

    Ради борьбы с фиктивными угонами и поджогами автомобиле страховщики последние некоторое цифра лет усилили собственные здание безопасности. Всетаки подозрительные случаи и уже расследует особенный купон, куда привлекаются квалифицированные служащие из других областей – пожарные, криминалисты и беспричинно далее.

Scroll To Top
http://srealt.comhttp://otellook.com