Десята підсумкова виставка вихованців «Школи фотографії» відбулася в Івано-Франківську

Десята підсумкова виставка вихованців «Школи фотографії» відбулася в Івано-Франківську. Вона діє при міській Спілці фотохудожників. Упродовж трьох місяців учні вивчали фотосправу.На виставці експонується понад 45 світлин 10-ти цьогорічних випускників. Куратор виставки Микола Калитчук відзначає різнопланові кадри і несподівані ракурси.

Випускник школи фотографії Світлана Новожилова за фахом – економіст. Фотохудожником мріяла стати з дитинства. На день народження отримала подарунок від чоловіка – фотокамеру. Відтоді і зважилася піти на курси. Її фоторобота має назву «Інверсія». В ній намагалася створити образ сучасної Роксолани.

Наймолодший випускник фотошколи Тарас Галюк навчається в 11 школі. Любов до фото передалася від батька – фотографа. Ось ця його авторська світлина називається «Швейцар». Ідея знімку виникла раптово.

Всі випускники Школи фотохудожників отримали свої заслужені дипломи та відзнаки. Проводити звіти своїх вихованців спілка фотохудожників України має намір і надалі. Адже в місті є ще чимало талановитих шанувальників мистецької фотографії.

ВЕЖА

Фото Юрій Гриньків, Вежа FM