Дівчина з татуюванням дракона

У 2011 році виходить екранізація роману – фільм “Дівчина з татуюванням дракона”. До цього була екранізація під однойменною назвою в 2009 році – і ось з`явилася нова версія картини, над створенням якої працювали такі країни, як: США, Німеччина, Швеція, Великобританія. Бюджет фільму “Дівчина з татуюванням дракона” склав $ 100 000 000.

У промислового магната досить зрілого віку, коли розумієш, що велика частина життя позаду, воно прожите і її його не повернути, на ім`я Хенрік Вагнер сорок років тому пропала родичка юного віку, і ця думка – спогад ніяк не дає йому спокою, ні на хвилину не залишаючи і постійно нагадуючи про себе. І тоді Хенрік вирішує найняти для розшуку журналіста Мікаеля Блумквіста, щоб остаточно прояснити це питання і заспокоїти свою бентежну душу.

Журналіст не відмовляє магнату, гроші в цьому житті ще поки – що нікому не завадили, та й самому Блумквіст необхідно відволіктися від своїх проблем, а це справа, схоже на безнадійне, зовсім не просте і вимагає від журналіста повної самовіддачі і концентрації, так що свої неприємності на цей час повинні відійти на другий план. Але незабаром Мікаель розуміє, що справа, за яку він узявся, насправді набагато складніше, ніж він думав.

Блумквіст за своєю природою песиміст, і він не вірить, що впорається із завданням, на нього покладеної, але незабаром настирливий і допитливий журналіст докопується до моторошної історії, де фігурує сімейство Вагнерів, від якої мурашки по шкірі і волосся стає дибки. Взагалі, фільм під назвою ” Дівчина з татуюванням дракона ” при його перегляді залишає приблизно такі ж відчуття, і враження справляє досить сильне.

Знайти ту нитку, що його вивело на цю історію, Блумквіст допомогла неординарна Лісбет Саландер – дівчина, наділена великими здібностями в найрізноманітніших сферах: вона велика хакершу, що володіє незвичайним розумом генія, і в ній така пам`ять, що в народі називають “фотографічною”. І ця неординарна особа дуже навіть допомагає в розкритті таємниці журналісту Мікаель Блумквіст. “Дівчина з татуюванням дракона” – це фільм, який потрібно переглянути обов`язково, фільм виглядає на одному диханні.