Facebook оновлює свій дизайн (ФОТО)

Facebook здійснив найглобальнішу за останні 7 років зміну дизайну новинарної стрічки користувача. Концепцію нового дизайну засновник соцмережі Марк Цукерберг охарактеризував як “найкращу персоналізовану газету”.

Зміни відбулись як у зовнішньому вигляді, так і у функціоналі. Новинарна стрічка користувача у Facebook тепер стала дуже схожою на Google+, пише Watcher.

У новому дизайні значно більші зображення та відео. Додатковий простір отриманий, в першу чергу, завдяки зменшенню панелі управління.

Ліва панель містить тепер замість текстових кнопок – графічні. Також не буде звичного логотипа Facebook. Його замінить скромна буква “f”.

8724b9f-new-llok-620x306

Зовнішній вигляд уніфікований для декстопної версії, мобільної та планшетної.

Заміть двох звичних опцій – “Top Stories” та “Most Recent” — Facebook тепер пропонує 7: “всі друзі”, “найближчі друзі”, “фото”, “групи”, “ігри“, “музика”, “підписки” (Following feed) – включає як підписку на людей, так і бренди.

d368d87-before-after-photo

Якщо кілька друзів залайкали/поділились однаковим контентом, користувач соцмережі тепер бачитиме лише одне повідомлення з фото друзів, які ним поділились.

1bdadb3-friends-shared-620x550

А повідомлення про те, що хтось став другом, буде підтягувати основне зображення (cover photo).

1289120-untitled-1

Щоб одними з перших спробувати новий дизайн, необхідно залишити тут заявку: https://www.facebook.com/about/newsfeed

Джерело: life.pravda.com.ua