Івано-франківський стронг-мен Назар Павлів протягнув два пасажирські автобуси (ВІДЕО)

Івано-франківський «котигорошко» Назар Павлів знову дивує країну. Черговий рекорд він вирішив встановити ні де інде, як на телебаченні – на 4 сезоні «Україна має талант». Тут силач тягнув два порожні пасажирські автобуси «Еталон». Їх загальна вага склала – 11 тонн.

Зал та судді завмерли в очікуванні. Неабияке хвилювання викликало у них, та й в Назара, коли драбина, по якій рухався богатир, теж почала рухатися. Платформа не витримала натиску здорованя, – повідомляє “ВЕЖА“.

Підкоривши вагу автобусів, івано-франківський рекордсмен вирішив і надалі дивувати публіку. Він закликав усіх бажаючих стати пасажирами транспорту. В кожному – по 30 сидячих місць. Поки глядачі займали свої місця, судді підраховували вагу уже набитих людьми автобусів.

Автобуси Назар протягнув на 10 метрів за 40 секунд.

Назар тренується ось уже 12 років. Він чи не цілодобово пропадає у спортзалі. Тут від його сили не рідко ламаються штанги, – хвалиться спортсмен. Секрет місцевого богатиря простий.

Україна таки має талант! Книга Рекордів кілька разів фіксувала ім’я івано-франківського богатиря. Серед його рекордів – кидання ядра на вершині Говерли, підкорення Прикарпатського трамвайчика, притягнення спецтехніки вагою понад 38 тонн більш як на 8 метрів.