Каліфорнійська компанія Lit Motors презентувала електричний скутер С-1, який не перевертається

Каліфорнійська компанія Lit Motors представила двоколісний електричний скутер С-1, який сам стоїть на двох колесах і який вже готують до дрібносерійного виробництва.

Lit-C-1

Електроскутер С-1, в першу чергу, призначений для сучасних мегаполісів, переповнених транспортом. Його оригінальність в тому, що він оснащений двома гіроскопами, які тримають цей транспортний засіб у вертикальному положенні. Це дуже зручно не тільки при зупинках на червоний сигнал світлофора або в міських пробках, але і дуже затребуване в разі аварії, щоб безпечно вибратися з салону. Завдяки цьому скутер отримав обтічну форму із закритим салоном. Також плануються версії з панорамним дахом. У салоні зможуть розміститися дві людини. Частота обертання робочого диска гіроскопів досягає 12000 об/хв.

lit-motors-c1_03

Для комфорту та безпеки пасажирів електроскутер С-1 оснащений кондиціонером, подушками безпеки і системою розваг з можливістю підключення до смартфонів. При своїх двох колесах – це повнопривідний транспортний засіб.

lit-motors-c1_05

У кожне колесо впроваджений електромотор, потужністю 20 кВт. На борту електроскутера – 8-кіловатна батарея, яка забезпечить запас ходу до 500 км. Час зарядки, в залежності від напруги зарядного пристрою, може коливатися: від 4 до 6 годин – при напрузі 220-240 В і до менш ніж півгодини – при напрузі 400 до 500 В (до 80% ємності батареї). Максимальна швидкість досягає 160 км / ч. У продажу С-1 з’явиться в 2014 році. На початковому етапі це буде дрібносерійне виробництво.

Джерело: autocentre.ua