Міська рада підтримала прокурора щодо незаконного будівництва на Павлика-Франка

8 грудня 2011 року на черговій сесії Івано-Франківської міської ради депутати задовольнили протест прокурора, що визнає незаконність будівельних робіт на розі вулиць Павлика-Франка.

Прибудова на розі вулиць Павлика-Франка викликала резонанс серед депутатів нового скликання. Дослідивши дане питання, виявилося, що за зазначеною адресою вчиняється незаконне будівництво в межах «червоних ліній». Ситуація набрала ще більшої гостроти, коли пам’ятна дошка Михайлові Павлику, розташована на стіні будинку, опинилася в смітнику.

Такого роду самобуди змусили депутатів від ВО «Свобода» вийти під стіни Держархбудконтролю, що відбувався 18 листопада. Тоді «свободівці» вимагали у працівників Інспекції втручання для вирішення ситуації незаконних забудов, адже повноважень в органів місцевого самоврядування для припинення процесу незаконного будівництва – немає.

На сьогоднішній сесії, секретар  міської ради Руслан Марцінків зачитав протест прокурора на рішення виконавчого комітету та рішення сесії 2008-2009 років, що надали в оренду земельної ділянки на розі вул. Франка-Павлика громадянці Кузьмин О.Б., а згодом і надання її в постійне користування. Сесія Івано-Франківської міської ради одноголосно задовольнила даний протест. Таким чином, скасовується дозвіл на надання земельної ділянки в постійне користування Кузьмин О.Б., а це в свою чергу доводить, що будівельні роботи є незаконними.