Незважаючи на кількість коштів, які виділяє держава на святкування ювілею Івано-Франківська, місто достойно підготується, – мер

«Безумовно, прикро, що до міста Івано-Франківська таке відношення в час ювілею. Ми просили в Кабінету Міністрів близько 40 мільйонів гривень, зійшлись на 20,4 мільйонах гривень, а в результаті – дай Боже, щоб отримали обіцяних 10 мільйонів.

Минулого тижня прийнято відповідне розпорядження Кабміну, погоджене бюджетним комітетом Верховної Ради України, яке перед Великоднем підписав Президент України. Даним розпорядженням на святкування 350-річчя Івано-Франківська виділено 10 мільйонів гривень», – відзначив міський голова Івано-Франківська в рамках щотижневої оперативної наради під час обговорення підготовчих заходів до 350-річчя Івано-Франківська.

«Незважаючи на малу кількість коштів, які виділяє держава на святкування ювілею, місто достойно підготується. Навіть якщо ці кошти не надійдуть, місто все рівно отримає заплановані подарунки на зразок нового залу міського фізкультурно-оздоровчого комплексу. Окрім того, ніщо не заважає нам прибрати місто, побілити дерева, позабирати сміття і навести лад на вулицях, у скверах та у дворах», – наголосив Віктор Анушкевичус.