Проморолик стадіону “Арена Львів”

Побачити велич «Арени Львів» та зробити віртуальну подорож стадіоном можна прямо зараз завдяки новому ролику. Робота над його створенням починаючи з ідеї, концепції, сценарію і до остаточної реалізації тривала кілька місяців.Про створення ролику від режисера Олександра Сюткіна:
«Ролик Стадіону до Євро 2012 у Львові – ексклюзивний варіант роботи для режисера… Це виняткова можливість, яка може бути дана режисерові лише раз у житті. Я скористався цією можливістю. Це наш перший відеоролик, який ми робимо для державного об’єкта. Хочеться вірити, що спільна робота і власне реальна відеозйомка буде продовжена.

Технічні характеристики

Реальної зйомки стадіону не було – лише схематична 3D-графіка, в якій ми показали всю велич і красу чудового об’єкта. Складнощів із створенням ролика не виникало абсолютно, були затрати часу. Наші знання 3D-графіки дозволили нам виконати усі поставлені перед нами завдання без особливих проблем.

Дирекція надала нам звичайні креслення та рендери стадіону, з яких ми, за допомогою власних знань та фантазії, творили графічні 3D-зображення.

Ролик творився близько двох місяців. Це через прорахунки кадрів. Кожен ролик має певну тривалість. А кожен кадр ролика прораховується приблизно 3 години. Як правило, у секунді є 24 кадри, а у хвилині власне цього ролика – близько 100 кадрів: за рахунок виконання певного сповільнення зображення стадіону. Якщо взяти до уваги те, що кожен кадр прораховується на комп’ютері близько 3-5 годин, то можна собі уявити, яка обчислювальна потужність була використана і, скільки часу знадобилось на прорахунки. Це ж і візуальна тінь, і відображення, віддзеркалення, криволінійні зображення. Адже у 3D-графіці є свої правила і нюанси.

Я вже реально уявляю собі майбутній стадіон – усю його велич і красу. Чудово, що це приміщення в майбутньому планують використовувати і для проведення цікавих масових спортивно-розважальних заходів, концертів. Це круто! Новий стадіон — це справді «махіна». Думаю, той день, коли він відкриється, увійде в історію міста Львова, і його цитуватимуть підручники».

Олексій Жуковін, директор з експлуатаційних питань будівництва стадіону до Євро 2012:
«Дуже скоро «Арена Львів» почне дихати у повну силу, тому ми вважаємо за потрібне презентувати її у найкращий спосіб. Ми сподіваємось, що цей ролик викликає позитивні емоції в кожного глядача та затвердить ваші наміри не пропускати жодної події, яка відбуватиметься на цьому прекрасному стадіоні. Ми вдячні нашим партнерам за співпрацю та запрошуємо брати участь у подальших досягненнях», – повідомляє areny.lviv.ua