Прикарпатець написав гімн до ЄВРО 2012 (ВІДЕО)

Народний талант живе у Калуші. Вірші з його уст, наче вода з моря, ллються без упину. 52 -літній калушанин Федір Костур почав писати вірші, коли йому було 10. Відтоді любов до поезії не полишає і досі.

Чоловік спеціальної освіти не має. Утім, зізнається, це хоббі на усе життя. Нині народний письменник змагається за звання кращого автора гімну до Євро-2012. В основі оди Європершості – патріотична народна пісня “Ой на горі та женці жнуть”, – пише ВЕЖА.

Федір – фанат футболу ще той. Зізнається, якщо обирати між побаченням з жінкою та переглядом матчу – перемагає футбол. Чоловік каже, Національній збірній не вистачає любові до України. З прикрістю спостерігає за своїм улюбленцем Андрієм Шевченком, який практично ніколи не спілкується рідною мовою. Тож калушанин у такий спосіб закликає : хлопці, схаменіться! Ви ж українці!

Це не перший гімн, який створив Федір. У його творчій скарбничці – власна версія державного гімну України. Текст надсилав у свій час офіційній комісії. Утім, йому відмовили. А ще є оспівування природніх дарів лісу на жартівливу манеру.

Таку шалену любов до поезії Костури вітають. Син Юрій пишається творчістю батька. Каже, це приносить радість не лише авторові, а й багатьом людям.

Конкурс на найкращий неофіційний гімн Євро-2012 триває. Переможець отримає державне визнання і 50 тисяч доларів винагороди. Утім, гроші для калушанина не панацея. Головне – обрати патріотичний текст оди Єврочемпіонату, який повинен стати талісманом для української Збірної.