Приклади оформлення домашнього офісу або кабінету (ФОТО)

Завдяки сучасним технологіям багато людей вважають за краще працювати вдома, а не їздити на роботу в офіс. Адже є чимало професій, які не вимагають особистої присутності працівника на підприємстві. Від них потрібні тільки результати роботи. А якщо і потрібно відзвітувати перед начальством, то для цього придумали відео дзвінки в інтернеті, електронну пошту і масу інших корисних інструментів зв’язку.

Також багато людей стали працювати самостійно вдома, забезпечуючи себе роботою самі. Тому майже половина всіх мешканців міських будинків і квартир почали відчувати потребу в домашньому офісі або робочому кабінеті. Наша сьогоднішня добірка фото саме для таких людей.

Як ви можете помітити з цих фото, обладнати домашній офіс зовсім не складно. Для цього можна пристосувати одну з кімнат, або якщо кімнат в квартирі небагато, то досить невеликого кута, щоб поставити стіл та стільчик. В деяких випадках замість стола використовують спеціальну шафу або тумбу з відкидною кришкою, на яку можна поставити ноутбук і попрацювати. Варіантів безліч.

Особливо пощастило в цьому сенсі власникам будинків, де є високе горище. Адже на ньому так само можна розмістити робочий кабінет. Сподіваємося що численні фото інтер’єрів підкажуть вам більш конкретно, як зробити у вашому випадку, якщо звичайно ви потребуєте підказки як обладнати ваше робоче місце вдома 🙂

Джерело: tovpanorama.livejournal.com