Samsung представляє SMART-фотокамеру EX2F з можливостями передачі даних через Wi-Fi

Сеул, Корея – 4 липня 2012 року – Компанія Samsung Electronics, всесвітній лідер в області цифрових технологій і цифрової конвергенції, представила фотокамеру EX2F – нову модель у лінійці SMART-фотокамер Samsung з підтримкою Wi-Fi. Після надзвичайного успіху фотокамери EX1 з широким діапазоном зміни глибини різкості, нова модель відрізняється кращою на сьогодні, для компактних камер, оптикою, завдяки оптимізованої світлосилі об’єктива (F1.4).

Завдяки SMART Wi-Fi з’єднання камера відкриває нові можливості для зберігання та спільного використання зображень у віддаленому режимі. Фотокамера EX2F підтримує унікальний програмний режим Full Manual Control, за допомогою якого користувач може самостійно підбирати ідеальні настройки для камери, в залежності від умов зйомки. Володіючи міцним, але при цьому легким, корпусом фотокамера EX2F стане знахідкою для професіоналів, які шукають найбільш просте і компактне обладнання для створення неповторних кадрів, а також дозволить отримати високоякісні фотознімки високої роздільної здатності з надзвичайно низьким рівнем цифрових шумів.

Фотокамера EX2F об’єднала в собі велику кількість унікальних особливостей, які дозволяють робити максимально качетсвенние знімки в будь-яких умовах. Завдяки кращому у своєму сегменті 24-мм об’єктиву з світлосилою F1.4 і широкому діапазон кроків діафрагми, ця камера навіть в умовах слабкої освітленості дозволяє робити максимально чіткі знімки та відео. Ідеальна для ручного управління режим Dual Dial, за допомогою якого можна швидко перемикатися між різними параметрами зйомки, дає можливість швидко і якісно зробити несподіваний знімок, що неможливо в автоматичному режимі.

EX2F оснащена великий 1/1.7 “CMOS-матрицею з роздільною здатністю 12 Мпікс і фонової підсвічуванням BSI, що гарантує якісну зйомку навіть при слабкому освітленні.

Нова EX2F оснащена функцією 1080/30p Full HD Movie Recording легко справляється зі зйомкою відео в повноцінному HD-якості зі стерео-звуком. Крім того, завдяки функції суміщеної зйомки Dual Capture, яка дозволяє робити 12-мегапіксельні знімки в процесі запису відео у форматі Full HD, користувач позбудеться від болісного вибору між відео-та фотозйомкою.

Краща серед ком пакт-камер оптика

Фотокамера EX2F оснащена ширококутним об’єктивом 24 мм об’єктивом зі світлосилою F1.4, що приблизно в 4 рази яскравіше, ніж у камери з об’єктивом зі світлосилою F2.8. Samsung вдалося значно поліпшити об’єктив, який тепер складається з 11 елементів в 9 групах, з чотирма сферичними лінзами і двома лінзами. У сукупності це забезпечує 20% збільшення подачі світла на матрицю що, в свою чергу, призводить до 20% поліпшення якості знімків.

Крім того, об’єктив камери EX2F оснащений фільтром нейтральної щільності (Neutral Density filter), який дозволяє користувачеві самостійно контролювати час витримки та інші умови зйомки, завдяки чому знижується кількість світла, яка досягає камери, це дозволяє зробити знімки більш природними і відокремити предмет від фону, зберігаючи детальність. Також ND-фільтр дозволяє ширше розкрити діафрагму, зменшивши тим самим глибину різкості, завдяки чому стає можливим ізолювання об’єкта зйомки від заднього фону для створення приголомшливо якісних портретних знімків. А щоб зробити фотознімки ще більш чіткими, EX2F оснащений функцією Dual IS (OIS або DIS) для мінімізації ефекту трясіння, яка особливо необхідна при зйомці в умовах слабкого освітлення.

Повний контроль

Фотокамера EX2F має витончений, але при цьому дуже міцний магнієвий корпус з підвищеною ударостійкістю, що більше характерно для більш дорогих цифрових дзеркальних фотокамер. EX2F об’єднує в собі все краще: висока якість зображення, зручність, легкість, портативність та наявність унікальних для беззеркальних камери функцій. Для користувачів звиклих до абсолютного контролю за якістю зображення дзеркальних фотокамер, EX2F порадує наявністю програми-конвертера для RAW-файлів, що дозволяє коригувати різні параметри зйомки.

Камера EX2F має режим ручного вибору параметрів зйомки Full Manual Control, в тому числі «Проірітет діафрагми» (Aperture Priority) і «Пріоритет витримки» (Shutter Priority). Функція Dual Dial дозволяє швидко налаштувати параметри зйомки для легкого управління стилем експозиції. А з компактним і легким корпусом користувач зможе постійно тримати камеру при собі, щоб робити знімки, як тільки виникне необхідність, не втрачаючи часу на розпакування і настройку важкого обладнання, як це відбувається у випадку з цифровими дзеркальними фотокамерами.

Яскравий інтуїтивний дисплей

Поворотний 3-дюймовий AMOLED дисплей EX2F дозволить швидко скомпонувати знімок при будь-яких умовах освітлення при мінімальному рівні споживання батареї. Дисплей фотокамери оперативно відображає знімки у високій якості, при цьому, завдяки функції повороту дисплея користувач може знімати з поверхні землі, або утримуючи камеру над головою. Крім того, EX2F оснащений призначеним для користувача інтерфейсом Samsung Smart Panel, який виводить всі параметри зйомки на екран для контролю за кінцевим результатом.

Розширені комунікаційні можливості

Фотокамера EX2F є самою останньою розробкою компанії Samsung в лінійці SMART-фотокамер з підтримкою Wi-Fi. Вона поєднує в собі високий рівень якості зображення і розширені можливості передачі даних. Використовуючи Wi-Fi з’єднання, EX2F автоматично зберігає зняті зображення на комп’ютері користувача, або на будь-якому хмарному сервісі зберігання даних. Крім того, завдяки наявності Wi-Fi, фотографії або відео можна швидко завантажити в соціальні мережі, такі як Facebook або Picasa, або відправити їх по електронній пошті.

За допомогою технології Mobile Link можна легко скопіювати зображення в смарфтони без необхідності змінювати розміри фотознімку або відео-ролика. Функція Remote Viewfinder перетворює екран смартфона в видошукач для фотографування з різних кутів. Всі ці функції стануть доступні при одному натисканні кнопки SMART LINK, що значно спрощує зберігання та обмін даними.

Мьенг Сап Хан (Myoung Sup Han), старший віце-президент і глава Digital Imaging Business компанії Samsung Electronics, зазначає: «Ми створили фотокамеру EX2F для того, щоб продемонструвати нашим користувачам, що для зйомки в максимально високій якості немає необхідності скрізь носити з собою громіздкі дзеркальні фотокамери. Часто, найкращий час для зйомки настає тоді, коли ти найменше до цього готовий, і тут на допомогу приходить камера EX2F, яка дає можливість моментально «включитися в роботу. EX2F – ідеальний компаньйон для користувачів, втомлених від громіздких дзеркальних камер, і мріють про легке, компактному і високотехнологічному супутнику, який допоможе створювати дійсно несподівані й ексклюзивні знімки. Додатково до всіх переваг, користувач отримає можливість скористатися новаторською технологією Samsung для Wi-Fi підключення. Тепер ділитися відео і фотознімками легко як ніколи – їх можна викладати в соціальні мережі або переслати на e-mail з будь-якого місця, куди користувача закине спрага вражень».

Джерело: press.samsung.ua