Що нас чекає у майбутньому? Прогноз від американських вчених

Американська консультаційна компанія Global Business Network, яка офіційно обслуговує конгрес США, опублікувала футурологічний прогноз, завдяки якому ми можемо дізнатися, що чекає людство в 30 роках XXI століття. Сама доповідь дуже об’ємна і складається з 214 пунктів. Ось деякі з них.

Основою технічного прогресу стане загальна комп’ютеризація. Мініатюрні комп’ютери будуть розуміти нашу мову і почерк і перетворяться в особистого секретаря, який виконує безліч функцій.

Комп’ютери також будуть управляти автомобілями, потреба в шофері відпаде. Сильно розвинеться роботизація. Прибирання, прання, приготування – все це будуть виконувати роботи, яких люди будуть сприймати як домашніх тварин.

Час нафти та вугілля закінчиться. Використовуватися будуть лише ядерна, сонячна та вітряна енергії. Подорожувати на дальні відстані люди будуть на реактивних літаках зі швидкістю 2500 км / ч. Переліт з Нью-Йорка до Європи займе всього два з половиною години. Потяги на магнітній подушці замінять нинішні залізничні локомотиви.

На Місяці з’явиться перша колонія з видобутку корисних копалин. За допомогою генної інженерії будуть виведені абсолютно фантастичні рослини і тварини. Помідор вагою в кілька кілограмів або курка розміром з вівчарку нікого вже не здивують. За допомогою генетиків, за погодженням з батьками, майбутньому дитині буде заздалегідь підбиратися стать, вага, колір волосся, очей і т.д.

Температура на Землі підвищиться на 2-2,5 градуса. На півдні Канади будуть субтропіки, а південь США перетвориться на пустелю. Близько 15% територій країн Південно-Східної Азії, Японії і Великобританії буде затоплено.

Припиниться допомога слаборозвиненим країнам. Виправдовуючись турботою про екологію, їх території оголосять всесвітніми заповідниками і введуть над ними зовнішнє управління.

У промисловості та сільському господарстві буде зайнято приблизно 10% робочої сили. 60% стануть працювати в сфері інформатики і обслуговування. Решта 30% будуть безробітними. Для людей, не вписуються в рамки суспільства (бомжів, алкоголіків, наркоманів, психічно хворих), будуть створені спеціальні резервації.

Зростання злочинності змусить уряду серйозно посилити кримінальне законодавство і ввести довічне ув’язнення і смертну кару навіть не за виняткові злочину.

Самогубство стане вважатися соціально прийнятним, а довге життя сприйматися як егоїзм. Співвідношення чоловіків і жінок становитиме 40:60, що призведе до зміни ролей статей. Об’єктом сексуального переслідування стане чоловік. Середній зріст чоловіків складе 185-190 см, жінок – 175-180 см. До п’ятдесяти років серед чоловіків буде 60% лисих, серед жінок – 20%. Однак, штучна пересадка волосся стане буденною справою. Через перенаселення планети буде введено обмеження – не більше двох дітей на родину.
Будуть знайдені кошти від таких нині невиліковних хвороб як рак, СНІД, цукровий діабет та ін. Але, на жаль, з’являться інші, не менш грізні. Навіть краватку як деталь одягу на той час остаточно зникне, – про це теж сказано в прогнозі …

Можна, звичайно, з недовірою відмахнутися від таких прогнозів, якщо б не одне АЛЕ -, перший прогноз GBN, зроблений в 1961 році на 30 років вперед, підтвердився з точністю 90% …

mobileimho.ru