У 2014 році вийде наступний Audi TT

Нове покоління Audi TT буде технологічнішим і динамічнішим. У німецькому Інгольштадті вже кипить робота над третім за рахунком поколінням популярної спортивної моделі TT. Глава відділу досліджень і нових розробок Audi Майкла Діка, не вдаючись у подробиці, запевнив, що нове покоління автомобіля збереже класичну стилістику TT.

За інформацією Сarmagazine, зміни в екстер’єрі зведуться до появи нової багатокутної решітки радіатора, іншого переднього бампера із збільшеними отворами для забору повітря, інших ліхтарів, і активних аеродинамічних елементів.

У салоні спорткара з’явиться повністю цифрова панель приладів, пише видання CAR. Надалі ця панель приладів з’явиться і на наступному поколінні суперкара R8. Audi TT проектується на новій модульної платформі MQB. Цю ж “візок” використовують для створення Volkswagen Golf сьомого покоління і нового A3. Спорткар буде комплектуватися бензиновими 4-циліндровим мотором потужністю 180 і 220 к.с. і 178-сильним дизельним агрегатом. Модель Audi TTS оснастять 2.0-літровим турбованим двигуном, що розвиває 276 к.с., а “заряджений” варіант автомобіля з шильдиком “TT RS” отримає 385-сильний мотор.

Джерело: auto.tsn.ua