У Івано-Франківську відбулася гра-конкурс «Залізний підприємець» (ФОТО)

У Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника відбулась гра-конкурс між студентами під назвою «Залізний підприємець» ( в межах всеукраїнських змагань сезону 2012-2013) на кращу презентацію бізнес ідеї чи продукту.

«Залізний підприємець» – це можливість для студентів 3-5 курсів за декілька годин так би мовити спробувати себе в ролі підприємця.

Гра допомогла студентам отримати навики із запуску бізнесу. Адже це доволі складно. Потрібно вміти робити аналіз ринку і потенціалу ідеї, а також ефективну презентації перед потенційними інвесторами.

Головний спонсор та співорганізатор— ІТ-компанія ТОВ “ЛЕЗГРО” (керівник Ігор Підручний),  співорганізатор BVU Group (керівник Ігор Стефурак), за сприянням ректора Прикарпатського НУ ім.В.Стефаника Цепенди Ігора Євгеновича.

2 команди переможці поїдуть на Всеукраїнські змагання, які відбудуться у Києві

23 квітня в рамках найбільшого в Україні форуму інтернет-діячів iForum 2013 (http://iforum.ua). де вони змагатимуться з 20 командами з інших міст за 2 путівки на фінал у Москві, де змагання пройде зі студентами країн СНД!

1 місце зайняла команда  

Всеволод Герба

Леся Назарук

Катерина Гузінська

Христина Надачковська

Інна Марчук.

2 місце команда  

Олег Січ

Василь Гриценяк

Ольга Непеляк

Діана Яцковська

Марія Довжинська.