У Вінниці створили найбільшу живу вісімку (фото)

У такий нетрадиційний спосіб, 7 березня вінничанки отримали привітання від фонду Володимира Продивуса. Ідея проведення такої акції виникла особисто у Володимира Степановича Продивуса. 

«Ми намагались створити свято для кожної жінки і подякувати за любов, тепло і радість, які вони дарують нам, чоловікам. Переконаний, що наша рекордна вісімка стала оригінальним подарунком для всіх жінок  міста над Бугом, і всієї України», – Володимир Продивус.

Святкове дійство розпочалось на Театральній площі, де 254 молодих юнака з квітами в руках під музичний супровід чарівної Вікторії Рихлюк вітали всіх жінок і дівчат з наступаючим святом весни й тепла 8 березня, а також утворили вісімку, що номінувалась на рекорд України.

Незважаючи на холодну погоду, настрій присутніх був позитивний, і всі хто завітав на площу, окрім приємних вражень ввійшов в історію та долучився до нового рекорду України.

Протягом 20 хвилин експертна комісія у складі представника національного проекту «Книги рекордів України» Ганни Крисюк, депутата Вінницької обласної ради Олексія Гаврилова, голови ГО «Вільна молодь» Сергія Гуцало провівши виміри оголосили результат рекорду: ширина 22 метри, довжина 32 метри а також зафіксували новий рекорд України у категорії  «Масові заходи, розміри» –  створення найбільшої фігури з чоловіків, в руках яких квіти, у вигляді «вісімки»  для привітання всіх жінок з міжнародним жіночим днем «8 березня».

Диплом який підтверджує факт реєстрації досягнення як рекорду України,  і виступає свідченням загального визнання отримав радник голови фонду Володимира Продивуса Олексій Кириленко.