В Івано-Франківську покажуть відео-концерт джазмена Бреда Мелдау

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на показ відео концерту відомого американського джазового піаніста Бреда Мелдау, що відбудеться завтра, 23 листопада.

Початок — о 19.00.

 

Культурно-мистецький центр «Є» запрошує Вас на переглянути концерт піаніста Бреда Мелдау, який прославився своїм блискучим синтезом джазу з класичною музикою і рок-н-ролом.

На сьогоднішній день, Бред Мелдау – один з найбільш відомих і авторитетних джазових музикантів світу. Ще під час навчання в коледжі Берклі його було відзначено премією «Кращий музикант у всіх сферах», а потім – й більш значними винагородами. У рейтингу журналу «Downbeat magazine» серед кращих акустичних піаністів Мелдау займає позицію поряд з великим Кейтом Джарреттом.

Безумовний успіх Мелдау – у його універсальності, він приголомшує слухача стильовою вишуканістю і творчою винахідливістю, для нього немає жодних стильових обмежень.

Кожен, хто бажає, зможе прийти і подивитися високоякісний відеозапис чудового концерту «Brad Mehldau – Live in Marciac» на великому екрані з чудовим звуком. Цей концерт був записаний на джазовому фестивалі в Marciac у Франції 2006 року, і він містить в собі оригінальні композиції Мелдау, а також інтерпретації пісень Курта Кобейна, Джона Леннона, Коула Портера, Radiohead та інших.