В Україні зняли перше фентезі про мольфарів (ВІДЕО)

“Тіні незабутих предків” – це перший фільм-фентезі українського виробництва, який розповідає історію про дев’ятьох студентів, які вирушили на пошуки мольфара.

Основою для сюжету молодіжного фентезі стала легенда, яку режисерові фільму Любомиру Левицькому розповів в Карпатах місцевий житель. Кілька століть тому там заправляли злі духи і химери, тому дев’ять мольфарів запечатали нечисть в Книгу Тіней і поставили на ній тавро – Згарда. Пізніше книгу знайшли і передали до університету, де вона зберігалася довгі роки, але з вини 20-річного студента була загублена. На тілах його друзів з’являються магічні знаки, а хлопцям загрожує небезпека. Відповісти на всі питання зможе тільки спадкоємець останнього мольфара.

У фільмі задіяні відомі актори (Ольга Сумська, Ольга Фреймут) і дебютанти. Левицький хотів перетворити початківців українських акторів у справжніх знаменитостей: “В Україні біда, що на сьогоднішній день вже немає стереотипу молодого українця, молодої українки. Ми добре знаємо, як виглядають американські актори, як виглядають російські актори, а у нас”.

Назва, відсилає нас до фільму Сергія Параджанова, вибрано не випадково. Перед зйомками Левицький читав книгу Коцюбинського “Тіні забутих предків”, за якою був знятий фільм, а пізніше з’ясував, що народився в один день з письменником. “Тоді і вирішив, що це знак, і дав проекту назву” Тіні незабутих предків “, таке собі кіно для побачень”, – розповідає режисер.

В прокат фільм вийде 13 червня.

Джерело: www.story.com.ua