«Вчителька» у проморолику до «Євро-2012» вчить англійської мови з помилками

В Україні транслюють новий проморолик до Євро-2012. У новому сюжеті серії «Ми чекаємо на Євро!» викладач англійської мови проводить лекцію, на якій навчає стюардес, медсестер, пожежників, кухарів та правоохоронців новим іноземним словам.

Серед іншого, звучить фраза a football, хоча загальновідомо, що артиклі у англійській мові не вживаються, коли говорять про спорт.

Нагадаємо, на початку 2012-го року в Україні розпочалася нова промокампанія до футбольного чемпіонату з умовною назвою «Ми чекаємо на Євро». Завдання проекту – розповісти про важливий внесок кожного українця – людей різних спеціальностей – в історичний об’єднавчий національний проект «Євро-2012».

Рекламна компанія в цікавій легкій формі показує, як представники різних професій, не на слові, а на ділі вболівають не лише за українських футболістів, а й за саму Україну, виконуючи свою справу у підготовці до чемпіонату. «Проект базується на розумінні того, що є речі та події, які по-справжньому об’єднують народ України. Одним з таких явищ, безперечно, є український футбол. Відеоролики нової промокампанії передають дух українського народу щодо спільних зусиль в підготовці до майбутнього «Євро-2012», пропагуючи тезу, що «перемога української команди – це справа рук кожного громадянина». На мою думку кожен громадянин відчуває гордість за належність до такої події», – зазначив керівник ДП «Україна-Всесвіт» Нацагентства «Євро-2012» Роман Кожара.

За задумом режисера, промоційна кампанія включає декілька роликів, кожен з яких розповідає про конкретну професію. Кампанія розпочалася в грудні 2011 року з ролика, присвяченому професії будівельника. А з 1 лютого 2012 року в ефір вийшов новий сюжет про офіціантів та працівників ресторанного бізнесу, – пише IA ZIK