Волиняни напився до смерті італійським вином

На Волині чоловік змусив свого сина вкрасти у сусіда кілька ящиків італійського вина, яке його і вбило. Як розповіли в міліції, наприкінці грудня до них звернувся 26-річний місцевий житель з заявою, що з його будинку у передмісті викрали вино та горілчані вироби.

На місце події виїхали дільничні інспектори міліції, які в пізніше знайшли злодіїв і встановили всі обставини. З’ясувалося, що 42-річний безробітній сусід потерпілого запропонував своєму синові, учневі 10 класу місцевої школи, під час відсутності сусідів викрасти у них спиртні напої, які він бачив у підсобці, коли допомагав під час ремонту. Для того, щоб син погодився на пропозицію, батько пообіцяв купити йому мобільний телефон.

Підліток на це спокусився і пішов разом з батьком “на справу”. Старший залишився на варті біля хвіртки, а син, проникнувши в будинок, виніс два ящики з італійськими винами. Прийшовши додому, батько відразу ж випив і ліг спати. Але скоро дала знати про себе хвора печінка: від випитого чоловікові стало погано, і через кілька днів він помер у лікарні.

За даним фактом слідчим порушено кримінальну справу, але у зв’язку зі смертю одного з підозрюваних буде вирішуватися питання про її закриття.