Всесвітньовідому серію книг про пригоди Енн Ширлі видадуть в Україні

Якщо шукаєте книгу для всієї родини, korpunkt радить звернути увагу на новинку «Енн із Зелених Дахів» від видавництва «Урбіно».

Детальніше про книжку ми розпитали у головного редактора видавництва Божени Антоняк.

Вона розповіла, що «Урбіно» давно мріяло видати відомий в усьому світі цикл Люсі-Мод Монтгомері про Енн Ширлі.

Після шаленого успіху першої частини циклу авторка, на численні прохання читачів, вирішила написати другий том. Пригоди Енн Ширлі на цьому не закінчилися, і нарешті, протягом 31 року було написано аж вісім книжок. Останню авторка написала у 1939 році, перед самою другою світовою війною.

Це прекрасний класичний твір, призначений, передусім, для жіночої аудиторії.

Оскільки в першій книжці ми знайомимося з 11-річною Енн, а наприкінці «Енн із Зелених Дахів» їй 16, то книжка призначається для підлітків від 11-12 років, натомість верхньої вікової межі читачів не існує! Її з однаковим захопленням читають у 13 і в 60, бо романтичне сприйняття світу притаманне жінкам будь-якого віку.

Ми отримали дуже багато вдячних відгуків від читачів першої книжки, отож вирішили, не гаючись, подарувати нашим читачам продовження, тим більше, що перший том прекрасно продається.

Перекладачка, Анна Вовченко, працює дуже активно, паралельно створює обкладинку художник, Юрко Симотюк, тож у квітні можна буде придбати другий том із циклу про Енн, «Енн із Ейвонлі», де наша героїня вчителює в рідному містечку, відмовившись від спокусливої пропозиції навчання в коледжі.

До листопада вийде й третя книжка, «Енн з острова Принца Едварда», у якій Енн таки їде навчатися.

Довідка

Видавництво «Урбіно» створено у Львові Боженою Антоняк та Анатолієм Івченком у лютому 2010 року.

Головним напрямком діяльності є видання сучасної зарубіжної літератури в українських перекладах. Таке спрямування не є випадковим, оскільки Божена Антоняк є найактивнішою популяризаторкою польської (15 перекладених книжок) і серболужицької (4 перекладені книжки)літератур в Україні.

Перші книжки «Урбіно» побачили світ у липні 2010 року. Ними стали два романи Марека Краєвського в серії «Кримінал»: «Еринії» та «Привиди в місті Бреслау». Пізніше в цій серії побачили світ ще 2 книжки цього автора — «Числа Харона» та «Голова Мінотавра».

У жіночій серії «На шпильках» видано «Шалене танго: істеричний роман» Йоанни Фабіцької. У підлітковій серії «Прикольна книжка» вийшли «Буба» та «Буба. Мертвий сезон»Барбари Космовської, «Маргаритко, моя квітко» Крістіни Нестлінгер. Поза серіями побачили світ «Веди свій плуг понад кістками мертвих» Ольги Токарчук, «Хроніка любовних подій»Тадеуша Конвіцького та «Позолочена рибка» Барбари Космовської.