Як покращити настрій? Корисні поради

Відомо всім, що свій настрій людина в стані регулювати сама. Можна звичайно нарікати на долю, згадувати всі минулі неприємності, вдаватися до смутку і жаліти себе. Але такий песимістичний погляд на життя користі ще нікому не приніс, а скоріше навпаки забирав сили.

Корисна інформація про те, як підтримати гарний настрій. Для цього необхідно згадати, що за гарний настрій відповідає гормон радості. Найбільше цих гормонів виробляється при вживанні бананів і шоколаду – лідерів по боротьбі з нудьгою. Пийте більше свіжих соків, їжте овочі та фрукти, все те, за що Ваш організм скаже «спасибі». Поради фахівців: не занадто захоплюйтеся підрахунком калорій, краще подумайте про те, яку користь може принести здорова їжа. Насолоджуйтесь її смаком і естетикою. Адже гарно оформлені на блюді апельсини, оливки або зелений салат – це кольоротерапія.

Як можна частіше дихайте свіжим повітрям. Адже гормони щастя, так необхідні нам для відчуття радості, виробляються при сонячному світлі. А якщо при цьому ще і розім’ятися або зробити пробіжку, то приплив сил Вам точно буде забезпечений.

Також розвіяти тугу вам допоможе ароматерапія. Постарайтеся оточити себе протягом усього дня запахами кориці, ванілі, м’яти, сандалу, троянди і шоколаду.

Як правильно відновити баланс після нервового зриву? Вам допоможе дихальна гімнастика і ароматний чай з м’ятою, ромашкою або мелісою. Спробуйте відволіктися від похмурих думок, поговоріть з приємною людиною або просто побудьте наодинці з собою.

Якщо раптом Вас починає покидати впевненість, згадайте про свої успіхи, про приємні і радісні моменти Вашого життя.

Думайте тільки про хороше! Вірте завжди в краще!

Детальніше: tutcikavo.co.ua