Як збудувати «будиночок хоббітів» (ФОТО)

Як вирішити житлове питання всього за 5 000 доларів? Саймон Дейл з Уельсу знає відповідь. Він вирішив не платити за оренду житла і не зв’язуватися з банківськими кредитами, а побудувати в лісі на схилі пагорба свій власний «будиночок хоббітів», як у фільмі «Володар кілець».

1

При будівництві використовувалися тільки природні матеріали. Цей проект був закінчений лише за 4 місяці – набагато менший термін, ніж чекати завершення будівництва своєї квартири в сучасних багатоповерхівках.

Саймон Дейл не будівельник і не тесля. Він будував цей будиночок разом зі своїм тестем і друзями.

Вид з вікна:

2

На його створення було витрачено всього близько $ 4900, 4 місяці і 1000-1500 людино-годин.

3

При будівлі будиночка вирили котлованчик прямо в пагорбі. Камінь і грунт з розкопки використовувався для опорних стін і фундаменту. Дерево брали з навколишніх лісів, а утеплення підлоги, стін і даху робили соломою.

Архітектурний проект:

4

 

5

Основними інструментами були бензопила, молоток і долото.

Фундамент:

6

Спорудження каркасу:

7

Каркас майбутнього будинку з дуба:

8

У будинку є природний холодильник – завжди прохолодний льох; вода з найближчого джерела; сонячні батареї виробляють електрику для освітлення, невеликого музичного центру і комп’ютера. Вдень світло проникає через скляний купол в даху будиночка.

Вид з балкончика на 2 поверсі:

9

Ще один з варіантів освітлення «будиночка хоббітів» у вечірній час – свічки. Красиво і романтично:

10

Вхід:

11

Кухня:

12

 

Будинок поштукатурити вапняноюї штукатуркою, тому стіни дихають. Опалюється будинок каміном на дровах. Димохід проходить через великий камінь, який нагрівається і довго віддає тепло всередину будинку.

Східне вікно:

13

14

Будиночок всередині:

14

 

 

16

Камін:

15 17

Ось такий «будиночок хоббітів»:

1

Джерело: www.fresher.ru