Зробіть 4 кроки до здорового харчування

Чому ми їмо? Здається, відповідь на це питання проста – їжа потрібна нам для життя. Але чи їмо ми лише для того, щоб жити? У кожного з нас є улюблена страва, кожен прагне іноді з’їсти те, чого, мабуть, не варто було б. Чи варто? Що ми насправді знаємо про правильне харчування? Купа міфів, безліч легенд та ще більше заборон – саме це складає знання про здорове та правильне харчування. Ми – те, що ми їмо, і настав час розібратись, як же харчуватись правильно. Для цього вам знадобляться лише чотири прості кроки, і їх ви опануєте впродовж курсу!

В онлайн-курсі «4 кроки до здорового харчування» зібрали кращих українських експертів – дієтологів, гастроентерологів, нутриціологів, терапевтів і психологів. За 4 тижні ви опануєте базові засади здорового харчування, які зможете застосовувати щодня. Більше жодних міфів! Настав час харчуватись правильно!

Як зазначають автори курсу, вони прагнули показати , як за чотири прості кроки змінити власне харчування, щоб краще почуватися і ставати здоровішими щодня.

“Наша команда намагалася зробити курс максимально цікавим, насиченим та практичним. Але результат буде залежати від вас – наскільки ви зможете впровадити отримані знання у щоденне життя”, – йдеться на сайті.